O mně

Lukáš Višňák

Jmenuji se Lukáš Višňák a již od roku 2011 se věnuji fotografii a videu. Specializuji se na svatby, ale také plesy a eventy. Své zkušenosti a kreativitu využívám k tomu, abych vytvořil nezapomenutelné vzpomínky na důležité okamžiky vašeho života. 🙂

Mým cílem je zachytit vaše emoce a dokázat je přenést do fotografií, které vám zůstanou jako nejcennější vzpomínka na váš velký den. Moje fotky mají za cíl připomenout vám i vašim svatebním hostům všechny krásné okamžiky, které jste spolu prožili. Snažím se být nenápadným pozorovatelem, abych vám zajistil co nejpřirozenější záběry.

 

Mám široké portfolio klientů, pro které jsem během let vytvořil spoustu fotografií i videí, které si můžete prohlédnout přímo zde na webu. Těším se na každou novou svatbu, která mi umožní vytvořit nový příběh a něco jedinečného pro vás.

 

Pokud hledáte svatebního fotografa, který se zaměří na vás a zachytí vaše jedinečné momenty, jste na správném místě. Kontaktujte mě a společně vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky na jeden z nejkrásnějších dní vašeho života.

 

Děkuji za vaši důvěru a těším se, že budu moci být součástí vašeho důležitého dne. 🙂

Ještě váháte?

Janka Stanková
Janka Stanková
11/09/2023
Naprosto profesionální přístup, velice milý, ochotný a přátelský mladý muž s obrovským talentem, fotky jsou nádherné a my maximálně spokojení. Vybírali jsme na základě doporučení a myslím si, ze lépe jsme vybrat nemohli.
Dušan
Dušan
10/09/2023
Byli jsme naprosto spokojeni. Lukáš je skutečně profík s lidským přístupem.
Gabriela Balounova
Gabriela Balounova
20/08/2023
Mohu jedině doporučit! Lukáš je profík, ale je zároveň moc fajn člověk, takže budete mít na svatbě o jednoho super „hosta“ navíc, plus vám pak dodá skvělou dokumentaci celé akce. Za mně ideální kombo. 🙂 Moc děkujeme Lukášovi ještě jednou a přejeme mnoho spokojených klientů, jakými jsme byli my! (PS: Sama jsem fotografka, tudíž jsem velmi kritická na práci ostatních fotografů. 😉 )
Lucie Rohrbacherová
Lucie Rohrbacherová
31/07/2023
Lukáš nám nádherně zdokumental svatbu. Až tak, že na videu vypadáme jako z pohádky. Na všem jsme se dohodli a bez problému nám vyšel vstříc. Díky, Lukáši, za úžasnou vzpomínku, ze které se budeme moct těšit ještě spousty let!
Karel Koťa
Karel Koťa
25/07/2023
Lukáš Višňák je profík každým coulem. Svatebního fotografa jsme pečlivě vybírali a volba padla na Lukáše. Vážil za námi, na Jižní Moravu, dlouhou cestu a výsledek opravdu stojí za to. Překvapilo nás co vše zvládnul nafotit, přestože jsme o něm vůbec nevědeli. Momentky jenž zachitil přes objektiv svého fotoaparátu jsou jedním slovem skvělé. Moc díky Lukáši za perfektně odvedenou práci.
Honza Daniš
Honza Daniš
10/05/2023
Lukáše Višňáka jsme si objednali na naši svatbu a musím říct, že byl skvělým profesionálem a příjemným člověkem. Jeho přístup k práci byl velmi profesionální a zároveň velmi přátelský, což nám pomohlo být uvolněnější před kamerou. Lukáš nám poskytl krásné záznamy našeho svatebního dne, které jsou neocenitelným dárkem pro nás i naše rodiny. Kvalita záznamů byla vynikající, ať už se jednalo o obrazovou kvalitu nebo kvalitu zvuku. Díky Lukášovi jsme si mohli užít náš svatební den naplno, aniž bychom si museli dělat starosti o to, zda jsou všechny momenty zaznamenány. Jeho zkušenosti a schopnosti nás uklidnily a pomohly nám si užít svůj den naplno. Doporučuji Lukáše Višňáka každému, kdo hledá svatebního kameramana s profesionálním přístupem a příjemnou povahou. Jeho práce je skvělá a jeho záznamy jsou neocenitelným dárkem pro vás i vaše blízké.
Taťána R.
Taťána R.
14/01/2023
Děkujeme Lukášovi za naše svatební video, ani jsme netušili, kolik záběrů natočil. Lukáš je milý profesionál, o kterém jsme během svatebního dne ani nevěděli, vše však točil pečlivě. Video je perfektní a krásně vystihuje náš velký den. Děkujeme a doporučujeme.
Dominik Arbon
Dominik Arbon
19/11/2022
Pan Višňák je naprosto profesionální fotograf s osobním přístupem. S jeho fotografiemi jsme nanejvýš spokojeni, měl skvělé nápady ohledně focení svatby a byl vždy ve správný čas na správném místě. Rozhodně doporučujeme.