Svatební kameraman

Lukáš Višňák

V roce 2011 jsem dostal do ruky první foťák a myslel jsem si, že budu fotit jen tak pro zábavu. Časem jsem ale získal schopnost zachytit skrz objektiv krásné okamžiky, lásku a emoce. Pravidelně tedy fotím svatby, plesy a také firemní akce. Chcete také mít nezapomenutelné fotky či video? Pojďme si napsat nebo zavolat a vytvořit nezapomenutelnou vzpomínku na váš velký den! 🙂

Kolik to bude stát?

Všechny balíčky zahrnují dopravu po celé ČR (mimo ČR dle individuální domluvy).

STANDARD

19 000 Kčaž 14 hodin
 • 1 kameraman
 • celodenní natáčení
 • videoklip 3-5 minut

PROFI

29 000 Kčaž 14 hodin
 • 2 kameramani
 • celodenní natáčení
 • videoklip 3-5 minut
 • dlouhé video 30-90 minut

PŘÍPLATKY

 
 • 4 000 Kč – EXPRESS ZPRACOVÁNÍ – dodání videa do 3 dnů od svatby (v některých případech nemusí být tato možnost k dispozici)

Ještě váháte?

Janka Stanková
Janka Stanková
11/09/2023
Naprosto profesionální přístup, velice milý, ochotný a přátelský mladý muž s obrovským talentem, fotky jsou nádherné a my maximálně spokojení. Vybírali jsme na základě doporučení a myslím si, ze lépe jsme vybrat nemohli.
Dušan
Dušan
10/09/2023
Byli jsme naprosto spokojeni. Lukáš je skutečně profík s lidským přístupem.
Gabriela Balounova
Gabriela Balounova
20/08/2023
Mohu jedině doporučit! Lukáš je profík, ale je zároveň moc fajn člověk, takže budete mít na svatbě o jednoho super „hosta“ navíc, plus vám pak dodá skvělou dokumentaci celé akce. Za mně ideální kombo. 🙂 Moc děkujeme Lukášovi ještě jednou a přejeme mnoho spokojených klientů, jakými jsme byli my! (PS: Sama jsem fotografka, tudíž jsem velmi kritická na práci ostatních fotografů. 😉 )
Lucie Rohrbacherová
Lucie Rohrbacherová
31/07/2023
Lukáš nám nádherně zdokumental svatbu. Až tak, že na videu vypadáme jako z pohádky. Na všem jsme se dohodli a bez problému nám vyšel vstříc. Díky, Lukáši, za úžasnou vzpomínku, ze které se budeme moct těšit ještě spousty let!
Karel Koťa
Karel Koťa
25/07/2023
Lukáš Višňák je profík každým coulem. Svatebního fotografa jsme pečlivě vybírali a volba padla na Lukáše. Vážil za námi, na Jižní Moravu, dlouhou cestu a výsledek opravdu stojí za to. Překvapilo nás co vše zvládnul nafotit, přestože jsme o něm vůbec nevědeli. Momentky jenž zachitil přes objektiv svého fotoaparátu jsou jedním slovem skvělé. Moc díky Lukáši za perfektně odvedenou práci.
Honza Daniš
Honza Daniš
10/05/2023
Lukáše Višňáka jsme si objednali na naši svatbu a musím říct, že byl skvělým profesionálem a příjemným člověkem. Jeho přístup k práci byl velmi profesionální a zároveň velmi přátelský, což nám pomohlo být uvolněnější před kamerou. Lukáš nám poskytl krásné záznamy našeho svatebního dne, které jsou neocenitelným dárkem pro nás i naše rodiny. Kvalita záznamů byla vynikající, ať už se jednalo o obrazovou kvalitu nebo kvalitu zvuku. Díky Lukášovi jsme si mohli užít náš svatební den naplno, aniž bychom si museli dělat starosti o to, zda jsou všechny momenty zaznamenány. Jeho zkušenosti a schopnosti nás uklidnily a pomohly nám si užít svůj den naplno. Doporučuji Lukáše Višňáka každému, kdo hledá svatebního kameramana s profesionálním přístupem a příjemnou povahou. Jeho práce je skvělá a jeho záznamy jsou neocenitelným dárkem pro vás i vaše blízké.
Taťána R.
Taťána R.
14/01/2023
Děkujeme Lukášovi za naše svatební video, ani jsme netušili, kolik záběrů natočil. Lukáš je milý profesionál, o kterém jsme během svatebního dne ani nevěděli, vše však točil pečlivě. Video je perfektní a krásně vystihuje náš velký den. Děkujeme a doporučujeme.
Dominik Arbon
Dominik Arbon
19/11/2022
Pan Višňák je naprosto profesionální fotograf s osobním přístupem. S jeho fotografiemi jsme nanejvýš spokojeni, měl skvělé nápady ohledně focení svatby a byl vždy ve správný čas na správném místě. Rozhodně doporučujeme.

Pojďme spolu natočit něco úžasného!

Rezervace na rok 2024 zahájeny

  Jméno:

  Email:

  Zpráva: